British Automotive ŁÓDŹ +48 42 674 07 77

Nasz zespół

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy wychodzą na przeciw oczekiwaniom Klientów. Przywiązują szczególną uwagę do obsługi Klienta, która zawsze jest na wysokim i profesjonalnym poziomie. Ponadto nasi pracownicy zapewnią Ci poczucie, że Twoje życzenia są traktowane indywidualnie, tak żebyś mógł poczuć się wyjątkowo.

Team Member

Marcin Kolasa

Dyrektor Handlowy

Telefon
+48 42 674 07 77 wew.104
Kom
+48 509 200 983
E-mail
marcin.kolasa@jlrlodz.pl
Team Member

Ewelina Strumiłło

Specjalista ds. administracji i logistyki

Telefon
+48 42 674 07 77
Kom
+48 509 732 208
E-mail
ewelina.strumillo@jlrlodz.pl
Team Member

Kamil Sobczyński

Doradca Handlowy

Telefon
+48 42 674 07 77 wew.111
Kom
+48 519 128 573
E-mail
kamil.sobczynski@jlrlodz.pl
Team Member

Konrad Owczarek

Doradca Handlowy

Telefon
+48 674 07 77 wew.106
Kom
+48 519 127 545
E-mail
konrad.owczarek@jlrlodz.pl
Team Member

Szymon Buda

Doradca Handlowy

Telefon
+48 42 674 07 77 wew.103
Kom
+48 519 128 574
E-mail
szymon.buda@jlrlodz.pl
Team Member

Justyna Bartłomiejczyk

Specjalista ds. produktów finansowych i ubezpieczeń

Telefon
+48 42 674 07 77
Kom
+48 519 127 858
E-mail
justyna.bartlomiejczyk@jlrlodz.pl
Team Member

Krzysztof Kamiński

Asystent Działu Handlowego

Telefon
+48 42 674 07 77
Kom
+48 42 674 07 77
E-mail
krzysztof.kaminski@jlrlodz.pl
Team Member

Paweł Gałek

Kierownik Serwisu

Telefon
+48 42 674 07 77 wew.115
Kom
+48 519 127 860
E-mail
pawel.galek@jlrlodz.pl
Team Member

Monika Klonowicz

Doradca Serwisowy

Telefon
+48 42 674 07 77 wew.108
Kom
+48 519 127 859
E-mail
monika.klonowicz@jlrlodz.pl
Team Member

Dawid Ląc

Doradca Serwisowy

Telefon
+48 42 674 07 77 wew.108
Kom
+48 519 128 572
E-mail
dawid.lac@jlrlodz.pl
Team Member

Michał Bąkowski

Specjalista ds. Gwarancji

Telefon
+48 42 674 07 77 wew. 109
Kom
+48 519 128 576
E-mail
michal.bakowski@jlrlodz.pl
Team Member

Jacek Kowalski

Kierownik Działu Części

Telefon
+48 42 674 07 77 wew. 113
Kom
+48 509 200 397
E-mail
jacek.kowalski@jlrlodz.pl
Team Member

Marta Michalska

Recepcja

Telefon
+48 42 674 07 77
E-mail
marta.michalska@jlrlodz.pl